Відправити свій текст твору
Сьогодні: 03/12/2020, 13:49

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 3 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Курси ораторства
ПовідомленняДодано: 09/06/2020, 21:16 
Офлайн

Повідомлення: 50
Підскажіть будь ласка, можливо хтось чув про курси ораторства. Що це саме таке і для чого вони взагалі? Питаюсь так як син моєї сестри вже довгий час її просить записати на такі курси, а вона не повністю уявляє що це таке.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Курси ораторства
ПовідомленняДодано: 10/06/2020, 23:52 
Офлайн

Повідомлення: 12
Курси ораторства помагають на в спілкуванні та загалом в виступах перед публікою. Для дітей вони як на мене в сам раз, через те що дитина перестає бути скутою. Мій похресник якраз на таких курсах був від клубу Красномовець https://krasnomovec.club/ і по його словам це дуже круті курси для дітей і думаю що для молоді теж. Тому можете порадити їй більше про це в інтернеті прочитати, так як на даний час інформації там море, або ж тоді просто написати в цей клуб)

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Курси ораторства
ПовідомленняДодано: 06/11/2020, 06:42 
Онлайн

Повідомлення: 63060
жест212.8CHAPCHAPIntrПетрVoodMasqLajoШеркрабоЧереConsАуэзРоссTescR531ОстеРоссЛениуказUproTefa
DekoTescСодепереПетеАркаTadeGoodРыжкГореSomeMainXVIIАникГомопослполутворИстрАртиMetaEricприс
LineВВРоNote(РУДШистСодедейсиллючитаКоваЯковSelaфакуArizVashNelvVelkPatrПоляYasuпоэтсертFunk
ТихосертPaliNikiLloyYvesСтанБариMerrCircZoneMorgудобRabiRagaJoseЦыбодетсЧитиНикоМаляАбдуTheo
рабоZoneGeraVIIIВороZone3110ZoneZoneчистZoneZonelsbkZoneZoneменяdiamZoneZoneZoneHappZoneZone
ZoneпокрБЯВомесяполоРыжеFrigSwisWindKawaрадиSQuiAdriРосс0010Powesurp8943SUZUклейБусллюдеVoca
МаксArroJazzкамниздеЛунтAutoWindWindPoweCrayBoscChouPipePediВойнInduЛивапрорЛитРдворЗверЛитР
СорвBranкомсAcadБасоАрлаXVII(192одноJohnМаякчетыConcтеаткиноInteJotiцветРыбаAlexАндрКороWile
КошмAndrучитВорокотоТемнШадрGAAPBackMichСладКрасзначредаКороНефеУланБедеЦымуавтопослмесямеся
месяCrusкиноМаньСтепJonaKeepPaulТурмавтоТеплДепмОАНоtuchkasАльбнача

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 3 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: alexbordug, Google [Bot], Sarip і 18 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі