Відправити свій текст твору
Сьогодні: 21/01/2022, 19:17

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 29 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 17/07/2011, 19:12 
Офлайн

Повідомлення: 123
Колеги порадьте як Ви формуєте гарний смак дітей до музики!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 17/07/2011, 19:16 
Офлайн

Повідомлення: 563
Квіточка написав:

Для того щоб музичний розвиток йшов найбільш успішно, необхідно використовувати в роботі з дітьми повноцінну в художньому відношенні музику - класичну та народну.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 18/07/2011, 23:42 
Офлайн

Повідомлення: 1952
Сонечко написав:
Квіточка написав:

Для того щоб музичний розвиток йшов найбільш успішно, необхідно використовувати в роботі з дітьми повноцінну в художньому відношенні музику - класичну та народну.

Чистісінька правда, потрібно використовувати ту музику, яку дійсно можна назвати музикою.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 21/07/2011, 15:53 
Офлайн

Повідомлення: 658
я думаю воспитать как-то это вряд ли получиться... дети сейчас слушают настолько разнообразную музыку и у них есть право любить, то что хотят...и учителя не имеют право навязывать им свое мнение

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 28/07/2011, 13:49 
Офлайн

Повідомлення: 305
elis написав:
я думаю воспитать как-то это вряд ли получиться... дети сейчас слушают настолько разнообразную музыку и у них есть право любить, то что хотят...и учителя не имеют право навязывать им свое мнение

Трішки не погоджуюсь. Вчені дослідили що є така музика яка розрушає психічний стан дитини. І якщо малеча слухає саме таку музику то в такому випадку прямий обовязок вчителя наставити дитину до вірний шлях.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 03/08/2011, 21:16 
Офлайн

Повідомлення: 301
Сонечко написав:
Квіточка написав:

Цілком вірно. Я Вас повністю підтримую.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 11/08/2011, 12:08 
Офлайн

Повідомлення: 658
Ангеліна написав:
elis написав:

Трішки не погоджуюсь. Вчені дослідили що є така музика яка розрушає психічний стан дитини. І якщо малеча слухає саме таку музику то в такому випадку прямий обовязок вчителя наставити дитину до вірний шлях.

наставити дитину до вірний шлях - очень громкие фразы, Вы так не считаете???
ребенок, как ни крути, имеет право на самовыражение... и он влюбом случае будет слушать то что ему захочется: рок, поп, джаз и т.д...и вот это, как вы называете, наставление, наоборот принесет только худшие результаты

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16/08/2011, 11:30 
Офлайн

Повідомлення: 132
elis написав:
Ангеліна написав:
elis написав:

наставити дитину до вірний шлях - очень громкие фразы, Вы так не считаете???
ребенок, как ни крути, имеет право на самовыражение... и он влюбом случае будет слушать то что ему захочется: рок, поп, джаз и т.д...и вот это, как вы называете, наставление, наоборот принесет только худшие результаты

абсолютно с Вами согласна...нечего навязывать свое мнение детям...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16/08/2011, 20:59 
Офлайн

Повідомлення: 301
Для розвитку музичної культури вкрай важливі роботи, доступні любителям музики, здатні допомогти формуванню публіки та музичному вихованню дітей. Такі, наприклад, роботи Т. В. поновилися, І. І. Соллертинський, Б. В. Асафьева. Яскраво і цікаво писали про музику видатні музиканти та виконавці. Досить назвати імена Ф. І. Шаляпіна, Г. М. Когана, Г. Г. Нейгауза. На щастя, як правило, просто і дохідливо, образно і стилістично захоплююче писали про музику самі композитори: А. Сєров, П. Чайковський, М.Римського-Корсаков, Д. Шостакович, Д. Кабалевський, а із зарубіжних - Р. Шуман, Г. Берліоз, Р. Вагнер та ін

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 22/08/2011, 23:47 
Офлайн

Повідомлення: 6440
☼Erika☼ написав:
Для розвитку музичної культури вкрай важливі роботи, доступні любителям музики, здатні допомогти формуванню публіки та музичному вихованню дітей. Такі, наприклад, роботи Т. В. поновилися, І. І. Соллертинський, Б. В. Асафьева. Яскраво і цікаво писали про музику видатні музиканти та виконавці. Досить назвати імена Ф. І. Шаляпіна, Г. М. Когана, Г. Г. Нейгауза. На щастя, як правило, просто і дохідливо, образно і стилістично захоплююче писали про музику самі композитори: А. Сєров, П. Чайковський, М.Римського-Корсаков, Д. Шостакович, Д. Кабалевський, а із зарубіжних - Р. Шуман, Г. Берліоз, Р. Вагнер та ін

Справді потрібно щоб діти слухали та знали чудові музичні твори, але головне щоб не всі однакові, тоді у них і буде розвиватись смак до музики.

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 29 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти: