Відправити свій текст твору
Сьогодні: 17/11/2018, 03:09

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 87 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Сценарии для праздников
ПовідомленняДодано: 16/10/2011, 14:59 
Офлайн

Повідомлення: 10102
Перше вересня - як зробити його особливим і незабутнім?
Перше вересня для свого першокласника хочеться зробити особливим і незабутнім, щоб перше знайомство зі школою викликало виключно приємні спогади і сформувало позитивне ставлення до школи, однокласників, вчителя і процесу навчання в цілому. Що робити? Перетворити День знань у свято!

Щоб малюк, майбутній першокласник, чекав 1 вересня з нетерпінням, потрібно насправді небагато: організувати приготування до школи так, як ніби ви збираєтеся відзначити одне з улюблених свят малюка - Новий рік чи день народження. Чудово, якщо вийде залучити до процесу когось з батьків однокласників, адже в цьому випадку у дітей з'явиться можливість познайомитися до школи, а значить, процес адаптації пройде легше.

Пропонуємо декілька ідей, які ви можете використовувати при підготовці до Того Самого Дня і під час його святкування. Ви вже придумали свій план заходів? Не забудьте поділитися своїми порадами в коментарях!
Перше вересня - ідеї підготовки та святкування
1. Придбайте відривний календар.

За тиждень до Дня знань повісьте на його стіну, відзначте в ньому підготовчі заходи, кожен день відривайте з дитиною по листку.

2. Фотографуйте!

Знімайте всі етапи приготування, збирайте пам'ятні дрібниці. Пізніше, коли у вас будуть знімки із торжества, ви зможете зробити з цього «багатства» чудовий скрап-альбом.

3. Запросіть однокласників.

Запропонуйте батькам майбутніх однокласників зібратися і перезнайомити дітей в неофіційній обстановці (на пікніку в лісі, на прогулянці в парку), підготуйте кілька ігор на знайомство.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 18/01/2012, 18:44 
Офлайн

Повідомлення: 3996
Дітям свято запам'ятовується, вони чекають з нетерпінням наступного, хвилюються і гадають, що ж ангел-хранитель приготує їм в подарунок цього разу.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 01/05/2012, 11:47 
Офлайн

Повідомлення: 316
Як організувати домашній дитяче свято
Зображення
Насправді улаштування незабутнього свята для дитини - справа не з легких. Потрібно ретельно продумати меню, скласти список гостей ... Як організувати домашній дитяче свято так, щоб дітлахам було весело не тільки під час нього, але і після його закінчення?
Правило 1.
Влаштовуйте свята не надто часто
Звичайно, якщо постаратися, то протягом голи можна знайти масу приводів для влаштування дитячих свят. Але якщо розважальних заходів буде занадто багато, то вони автоматично втратять цінність в очах вашої дитини. Для підтримки інтриги тримайтеся трьох головних приводів: день народження, Новий рік і випускний вечір в кінці кожного навчального року. Можна додати до цього ще свято врожаю в кінці серпня, якщо ви з дитиною на дачі.
Правило 2. Плануючи свято, орієнтуйтеся на вік ваших юних гостей
Деякі батьки збирають маленьких гостей навіть на перший день народження свого малюка і щосили намагаються розважити нерозумних карапузів. Проте малюки дуже швидко втомлюються від метушні, і свято перетворюється для них просто в порушення режиму. І до чого це призводить, батькам відомо краще за інших: діти перезбуджують і потім погано засинають. Якщо міркувати тверезо, то малоліткам до чотирьох років яскраве свято з іграми та гостями не потрібен зовсім: набагато розумніше зібрати за столом близьких родичів, нехай вони тихо і мирно привітають малюка, вручать йому подарунки, а потім мама відведе іменинника в ліжечко. А от коли у дитини в дитячому саду з'являються друзі, можна подумати про організацію для них домашнього ранку.
Правило 3. Не запрошуйте на свято занадто багато дітей
По-перше, їх буде складніше організувати, а по-друге, вони почнуть розбиватися на групи і сваритися.
Є думка, що в гості до дитини можна запрошувати стільки гостей, скільки йому виповнилося повних років. Зрозуміло, це правило може бути порушено, якщо у дитини є компанія з більшої кількості друзів. У цьому випадку, якщо когось не покличуть, це закінчиться образою. В ідеалі маленькі діти повинні приходити з батьками, оскільки ви не знаєте, які можуть бути реакції у дитини на те, що відбувається, що він не буде їсти і т. д.
Правило 4. Якщо ви хочете, щоб свято дійсно запам'ятався дітям, не намагайтеся "купити" його на стороні
Стандартні програми з клоунами в кафе і дитячих клубах можуть бути вже знайомі вашим гостям, а тому нецікаві. Навіть якщо у вас багато грошей, навряд чи ви зможете достукатися до дитячих душ, не віддавши їм частинку своєї. Трапляється, що клоуни і ростові ляльки плутають імена іменинників, ведуть себе не дуже тактовно. Може бути, один-єдиний раз і варто скористатися святом від професіоналів, але ні в якому разі не робити це сімейною традицією. Дорослі, що сидять за столиком навмисно осторонь від дитячого веселощів, - ось де криється початок майбутнього конфлікту поколінь конкретно у вашій родині.
Правило 5. Обов'язково прикрасьте і підготуйте квартиру для проведення свята
Домашній дитяче свято для дитини - це не тільки сам заповітний день, але і його переддень, коли проходить передсвяткова підготовка. Набагато цікавіше надувати кульки самим, а потім їх розвішувати, залазячи на драбину (це можуть робити діти починаючи з 9-10 років). Окреме задоволення - придумувати і виготовляти запрошення для гостей, які можуть бути не просто папірцями, а древніми сувоями, паперовими квітами і т. д. Самостійно можна також зробити різнокольорові гірлянди з паперових прапорців, настінну виставку малюнків або фотографій, новорічну стінгазету.
Правило 6. Якщо ви приготували своїй дитині на свято незвичайний наряд, подумайте, як зробити так, щоб інші малюки виглядали не гірше
Організувати справжній маскарад, як правило, складно: потрібно домовлятися з батьками всіх запрошених дітей, а у них немає на це ні часу, ні сил. Тому, якщо ви хочете, щоб дитяча компанія виглядала ефектно, подбайте про це заздалегідь: купіть (а краще змайструєте самі) симпатичні маски, головні убори і накидки для гостей, а господаря будинку, якщо він іменинник, нарядите в маскарадний костюм. Щоб діти не сварилися через масок, на початку свята можна влаштувати безпрограшну лотерею, в якій кожен зможе виграти собі вбрання.
Правило 7. Святкове частування не повинно бути буденним
Адже дітям важливо, щоб їжа, по-перше, була красивою, а по-друге, щоб її було легко і цікаво поглинати. На час свята варто відкинути стандартні подання про повноцінне дитяче харчування (спочатку салатики, а потім гаряче з гарніром). Для дітей будь-якого віку підійде їжа, організована у формі фуршету: маленькі ошатні шматочки на кількох стравах, які легко взяти і покласти в рот, не забруднивши при цьому руки. Занадто багато їжі не готуйте - все одно не з'їдять. Сідати надовго за стіл і піднімати тости, як це *цензура* дорослі, дітям зовсім необов'язково. Поставте для них одноразові тарілочки і стійкі б'ються склянки для напоїв. Окремим подією може бути внесення іменинного торта і гасіння свічок. Якщо ж це просто свято, то без торта краще обійтися зовсім. Подайте до чаю маленькі тістечка - цього буде достатньо.
Правило 8. Обов'язково заздалегідь продумайте, як ви будете розважати дитячу компанію
Виберіть ігри та при необхідності підготуйте для них інвентар. Це не означає, що дітям сподобаються всі ігри, які ви заплануєте. Якщо ж з якихось причин гра не складається, краще не наполягайте.
Правило 9. Якщо у вас є час для підготовки, надумайтеся на найкращий варіант свята - тематичний
В цьому випадку весь ваш свято перетворюється в єдине інтерактивне шоу, присвячене який-небудь обраною темою. Особливо зручно проводити подібні заходи за містом, оскільки там є де розвернутися. Наприклад, можна вибрати найулюбленіші дітьми варіанти - "робінзонада" та "Острів скарбів" - і поєднати. Заздалегідь ви повинні придумати послідовність подій: наприклад, спочатку прибули гості одягаються в костюми (підготовлені вами), потім вони придумують собі піратські клички, а потім ви повинні "закинути їх на безлюдний острів". Можна побудувати корабель з картонних коробок і імітувати його крах. Після цього запропонуйте дітям "добути собі їжу" - для них це набагато цікавіше, ніж просто сісти за накритий стіл. Наприклад, дітей можна відправити "по гриби" (в саду треба заздалегідь розставити під деревами круглі підноси зі зростаючими з кропу і петрушки грибами-мухоморами, виготовленими з тарталеток з сиром і помідорів). Банани та апельсини можна куди-небудь підвісити (на уявну пальму) і по черзі лазити за фруктами. Після їжі саме час вирушити на пошуки "скарбу". Пляшку з "пожовклим планом" всередині нехай діти знайдуть у старому бабусиній скрині. План виявиться першу записку із серії "шукай в чоботі": в результаті ланцюжок таких записок повинна привести компанію до місця поховання "скарбу" (це може бути кошик з подарунками або просто щось смачне). Існують і інші сюжети для тематичних свят: казки, свято принцес і т.п.
Правило 10. Якщо ви придумали щось цікаве, але не в змозі самі це здійснити, скористайтеся послугами фірми з організації свят, представники якої погодяться "працювати" на вашу сценарієм
Не виключено, що професійний сценарій, який вам запропонують у фірмі, сподобається вам навіть більше. Але не варто, організовуючи домашні дитячі свята, перекладати все "на чужого дядька", інакше зникне головне - домашня теплота і мила кустарно. Нехай участь фірми обмежиться якимось одним яскравим номером (несподіваний приліт чарівника-фокусника, феєрверк за вікном і т. д.). Якщо свято проходить на дачі, ви можете замовити у фірмі святкові атракціони - батути, гірки, лабіринти.
Правило 11. Не влаштовуйте ігор, в яких призи отримує переможець: подарунки повинні отримати всі учасники свята
Навіть якщо у вас взагалі не передбачені ігри з призами, потрібно обов'язково щось вручити маленьким гостям на прощання. Бажано, щоб подарунки не відрізнялися за цінності (вони можуть бути розділені тільки на "чоловічі" і "жіночі"). Це можуть бути різні канцелярські приналежності, наклейки, яскраві заколочки, дрібні іграшки або брелоки. Вихід можна знайти, навіть якщо ви не закуповували подарунків спеціально. Припустимо, ваша квартира була прикрашена кулями, і до кінця свята вони ще збереглися. Тоді видайте дітям хоча б по одній кульці. Заради роздачі подарунків варто провести нескладний конкурс або лотерею. Нехай кожна дитина, йдучи з вашого свята, відчуває себе переможцем!
Правило 12. Заздалегідь продумайте "техніку безпеки" на кожному етапі свята
Уважно перегляньте план вечірки, щоб не пропустити небезпечні моменти. Ваші основні завдання - простежити, щоб усі діти були у взутті і не замерзли, щоб ніхто не об'ївся солодкого, не порізався, не побився і т. п.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 08/05/2012, 23:49 
Офлайн

Повідомлення: 20837
Первый День Рождения
Первый День Рождения сильно отличается от всех последующих.
Так как малыш еще совсем мал, то это в первую очередь праздник его родителей, возможность отметить то, что они прорвались через первый год, и все его волнения остались позади.
Во-первых, определитесь, где вы будете отмечать (место должно быть знакомо малышу) – возможно, у вас дома, или у бабушки с дедушкой, а может быть даже в парке, в котором вы часто гуляете (если погода позволяет).

Имейте ввиду, что лучшее время для праздника – после того, как малыш поспал. Хорошо отдохнувший ребенок сможет получить максимальной удовольствие от шумного и веселого праздника.

Оптимальная продолжительность праздника – от одного до полутора часов. Помните, что не все детишки готовы принимать участие в играх и конкурсах и будут чувствовать себе комфортнее на руках у родителей.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 28/05/2012, 23:11 
Офлайн

Повідомлення: 6440
Думав написати тут гарний сценарій, але вирішив залишити полилання. бо на сайті сценаріїв дуже багато,і всі цікаві по своєму.

http://www.pozdrav.ru/scenary/

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 30/05/2012, 23:05 
Офлайн

Повідомлення: 13020
Вот тоже отличный сайтик
http://www.solnet.ee/holidays/s7.html

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 13/06/2012, 19:38 
Офлайн

Повідомлення: 3996
олодших класів школи.

ДІЙОВІ ОСОБИ

Дорослі:

Осінь
Злива
Діти:

Вересень
Вітерець
Листочки
Жовтень
Листопад
Тропічна квітка
ХІД ЗАХОДУ

Під мелодійну, спокійну музику, кружляючи у танку, до зали входять діти- Листочки

1-й Листочок:
Природа всюди розкошує,
Немов зібралася на бал.

2-й Листочок:
То леді Осінь всім готує
Чудовий пишний карнавал.

3-й Листочок:
Все в цей час підвладне
Мудрій чарівниці:
І хмарина грізна,
і малий грибок.

4-й Листочок:
Закружляв у вальсі пустотливий вітер
Золотого листя райдужний вінок.

Виконується танець Листочків

5-й Листочок:
Осінь — цариця натхнення і яскравих фарб, цариця врожаю і прекрасних обрядів.
6-й Листочок:
Чудова, в пишному вбранні
Приходить Осінь тихо, мов у сні.

7-й Листочок:
То враз умиється дощами,
Засипле жовтими листками.

8-й Листочок:
А то лиш ручкою змахне —
Неначе літо зазирне.

9-й Листочок:
Природі спокій ти приносиш.
Тож зустрічайте — леді Осінь.

Листочки вишиковуються коридором, вклоняються. До зали входить Осінь і співає пісню за вибором музичного керівника. Сідає на трон

Осінь: Чи все готово до балу?
Листочки (разом): Готово!
Осінь: Тоді розпочнемо.

1-й Листочок:. Ваші діти, леді Осінь, осінні місяці: Вересень, Жовтень і Листопад.

2-й Листочок:
Вересень — доброго літа відгомін.
Дарує про нього останній спомин.

3-й Листочок:
Місяцю-Жовтень, ти — символ краси,
Пензликом враз розмалюєш ліси.

4-й Листочок:
Листопад, говорять у народі,
Завжди зиму віщує в природі.
Недарма кажуть: «Листопад —
Це переддень зимових свят».

Діти-Листочки, кружляючи під музику, йдуть.
Виходять Місяці, зупиняються біля Осені.

Вересень: її Високість — Злива.

Під веселу дитячу пісню про дощик з'являється поважна смішна пані у блакитному дощовику з парасолькою. Танцює, розсипає на глядачів блакитне конфетті, схоже на крапельки дощу

Злива: Мої Вам вітання, леді Осінь. Ви як завжди неперевершені.
Осінь: Ласкаво просимо, мадам Злива. Давно не заходили в гості. Відпочивали?

Злива: О ні! Я дуже, дуже зайнята! Займаюся шоу-бізнесом!
Осінь: Ви стали артисткою?

Злива: Ні! Я— продюсер молодої талановитої групи «Крапелька». Прийміть у подарунок чудову пісню, яку я присвятила собі, вибачте, Вам, леді Осінь!

Під пісню «Непогода» з кінофільму «Мзри Поппинс, до свиданья!» дівчатка-«крапельки» виконують танець із парасольками

Текст пісні:
Непогода (к/ф "Мэри Поппинс, до свидания")
Осінь:
Усі зібрались в нашій залі,
Вітаю всіх на карнавалі!

Жовтень:
Осінній вітер забарився,
На бал бешкетник не з'явився.
Прошу його ще почекати,
А потім вже розпочинати.

Чутно шум вітру, голосну музику. До зали уривається Вітерець

Вітерець:
Не треба ображатися на мене.
У лісі я загрався з листям клена
І геть забув, що ждуть мене на святі.
Уклінно прошу: вибачте, малята.

Мені чарівна Осінь наказала,
Щоб я розважив гостей карнавалу.
Люблю я ігри, танці, сміх,
Дарунки я приніс для діточок малих.

Запрошую вас в коло стати
І разом танець друзів станцювати!

Діти виконують танець друзів

Під музику пісні «Апельсиновий рай» групи «Блестящие» з'являється Тропічна квітка

Тропічна квітка (говорить з акцентом):
Я є кореспондент, Квіточка Тропічний,
Неординарний, проте дуже екзотичний.
Моє шанування, Царице дощів.
Дозвольте промовити декілька слів.

У нашому краї нестерпна жара,
Постійно триває літня пора.
Хмаринки нам вітер нечасто приносить,
Тому ми не знаємо, хто така Осінь.

Я тут на карнавалі справу маю:
Про леді Осінь репортаж складаю.

Злива: Яка нетактовність! Вибачте, леді Осінь...
Вітерець: Не гнівайтеся, леді Осінь, зараз я відправлю цю нахабу назад до тропічну країну. -

Вітерець починає дмухати на Квіточку. Квіточка зіщулюється від холоду

Осінь: Зачекайте! Вона не винна! І я зовсім не гніваюся, навпаки, запрошую Вас, іноземна гостя, приєднатися до нас та прийняти участь у нашому балі.

Вересень: Ми розповімо тобі про леді Осінь.
Жовтень: Покажемо всю її красу і всі її забави.
Листопад: Ти зрозумієш, наскільки вона красива.

Тропічна квітка: А коли я можу розпочати репортаж?
Вересень: Просто зараз. Звернися по допомогу до дітей.

Тропічна квітка (запитуєдітей):

Які осінні прикмети ви знаєте?
Якого кольору осіннє листя?
Які восени ростуть квіти?
Що вам найбільше подобається восени?
Діти відповідають

Тропічна квітка : Я все зрозуміла! Осінь, ти прекрасна, немов казка! Я хочу якнайшвидше розповісти про це у своїй країні. До побачення!

Осінь: Ні, зачекай! Я хочу подарувати тобі ось це...

Простягає Квіточці яблуко, потім забирає

Осінь: Хоча ні, припини, ти спочатку його наздожени.

Проводиться гра "Наздожени яблуко!"

Гра "Наздожени яблуко!"

Діти стають у коло і під музику передають яблуко, Квітка біжить по зовнішньому колу, намагаючись наздогнати яблуко. Після завершення музики яблуко віддають Квіточці.

Злива: От як весело у нас!
Тропічна квітка: Справді, ігри — вищий клас!

Злива:
Ну, а тим, хто не застуджений,
Пропоную біг калюжами!

Проводиться гра "Перейди калюжу в калошах!"

Гра "Перейди калюжу в калошах!"

Беруть участь двоє дітей. «Калюжа» — килим посередині зали. За сигналом діти надягають калоші і починають бігти в інший бік зали, намагаючись перетнути килим якнайскоріше. Перемагає той, хто найшвидше дістанеться протилежного боку килима.

Входять осінні Місяці

Вересень: Ну, Квіточка тропічна, оригінальна й дуже екзотична, тепер зрозуміла, хто така леді Осінь?
Тропічна квітка: Осінь — королева краси, цариця натхнення.
Жовтень: Вона землю встеляєє золотим листям.

Злива: Вона вітається шумом дощу і гуркотом грому.
Вітерець: Вона дихає свіжістю вітру й завісою туманів.

Осінь:
Осінній бал — це як нічна зоря.
Чарує барв яскравих переливами.
Листки в повітрі ніби промовляють:
"Ми нашу землю робимо красивою".

Листопад:
Я осені останній місяць,
Остання посмішка її, її фінал.
Сміюсь вже часто не дощем, а снігом.
І зараз я завершую осінній бал.

Вітерець:
І на прощання леді просить
Усіх співати пісеньку про осінь.

Діти виконують пісню за вибором музичного керівника

Осінь:
Завершено бал. В довгу путь вирушаю
На згадку про вас пісню цю забираю.

Під музику полонезу спочатку Осінь, а за нею діти парами виходять і зали

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 24/08/2018, 23:40 
Офлайн

Повідомлення: 1923
Valentino Outlet
Air Jordan Retro 12
Kate Spade Bags
Goyard Bags
ECCO Shoes
Moncler Jackets
Nike Vapormax Flyknit
Nike Air Force
Pandora Charms
Pandora Bracelets
Pandora Outlet
Nike Factory Outlet
Pandora
Adidas Human Race
Nike Outlet Store
Pandora Charms
Pandora Official Site
Birkenstocks
Nike Air Max 98
Balenciaga
Balenciaga Triple S
Pandora Charms
Pandora Jewelry
Vans Shoes
Red Bottom Shoes
Nike Shoes
Balenciaga Shoes
Fitflop Outlet
Pandora Jewelry
Longchamp Bags
Ferragamo Belt
Skechers
Jordans 11 Low
Pandora Jewelry
Air Jordan Retro 14
Pandora Jewelry Official Site
Nike Air Max 270
Jordan Shoes
Pandora Jewelry
Air Jordan 11
Ferragamo Outlet
Pandora Bracelets
Balenciaga Sneakers
Adidas Yeezy
Kate Spade
Nike Roshe One
Air Jordan
Jordan Sneakers
Pandora Jewelry
Pandora Jewelry Outlet
Goyard Bag
Jordan 9
Pandora Charms
Pandora Canada
Pandora Jewelry
Adidas NMD
Pandora Bracelet Charms
Air Jordan 4
Ed Hardy Clothing
Adidas NMD
Yeezy Boost 350 V2
Louboutin Shoes
Timberland Boots Outlet
Birkenstock Shoes
Adidas Yeezy
Fitflop Sandals
Pandora Charms Sale Clearance
Jordan Win Like 96
Jordans Sneakers
Yeezy Sneakers
Pandora Outlet
Louboutin shoes
Christian Louboutin Outlet
Adidas NMD R1
Red Bottom Shoes
Timberland
Moncler Jackets
Christian Louboutin Shoes
Pandora Charms Jewelry
Pandora Charms
Pandora Jewelry Outlet
Pandora Outlet
Nike Air Max
Pandora
Birkenstock Sandals
Disney Pandora Charms
Adidas Yeezy
Pandora Jewelry
Retro Jordan
Nike Roshe
Cheap Air Max
Nike Outlet Store
Fitflop Sandals
Retro Jordan
Air Max 270 Price
Pandora Jewelry
Birkenstock Outlet
Kyrie 4
Christian Louboutin
Birkenstock Sandals
Adidas Superstar Shoes
Moncler Outlet Store
Moncler Coats
Pandora Jewelry
Air Jordan Shoes
Bottega Veneta Handbags
Louboutin UK
Bottega Veneta
Timberland Outlet Online
Nike Sneakers
Fitflops
Ralph Lauren Sale
Moncler Outlet
Pandora Jewelry
Yeezys
Kate Spade Outlet
Fitflop Sale Clearance
ECCO Shoes
Kate Spade Handbags
Christian Louboutin
Air Jordan 11
Nike Outlet
Pandora Charms
Valentino Shoes
Pandora Outlet
Adidas NMD
Pandora Charms
Ferragamo Shoes
Fitflop Slippers
Kyrie Irving Shoes
Pandora Ring
Kate Spade Factory Outlet
Pandora Bracelet
Curry 5
Air Jordan 8
Air Jordan 10
Adidas Shoes

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 25/08/2018, 21:06 
Офлайн

Kyrie 4
Birkenstock Sale
Air Max 90
Moncler Outlet
Lebron Shoes
Coach Outlet
Blue Tint Yeezy
Pandora Jewelry
Adidas Shoes
Red Bottoms Shoes
Air Max 90
Yeezy Shoes
Kate Spade Outlet
Adidas Outlet
Ralph Lauren Outlet
Louboutin Shoes
Birkenstock
Jimmy Choo Shoes Outlet
Birkenstock Shoes
Nike Shoes For Men
Air Max 2018
Kyrie 3
Pandora
North Face Outlet Online
North Face Jackets
Longchamp Bags
Jordan Retro 11
Air Force 1 Shoes
Adidas Yeezy Shoes
Pandora Jewelry
Red Bottom Shoes For Women
Kyrie 3 Shoes
Moncler UK
Pandora Outlet
Pandora Ring
Ralph Lauren
Goyard
Nike Vapor Max
Nike Outlet
Yeezys
Yeezy boost
Yeezy Boost 350
Nike Air Uptempo
Michael Kors Canada
Longchamp Outlet
Vans Outlet
Air Jordans
KD 10
Nike Vapormax
Yeezy
Ralph Lauren Outlet
Jordans 11
Rihanna Puma
Kyrie 3
Clarks Shoes For Women
Soccer Shoes
Fenty Puma Slides
Nike Cortez
Pandora Jewelry
Adidas NMD
Louboutin Heels
NMD
Pandora Jewelry
Birkenstock
Yeezy 350 V2
Kyrie Irving Shoes
Vans
Nike Air Max
Adidas Shoes
Pandora Charms
Adidas NMD
Nike Huarache
Timberlad Boots
Coach Factory Outlet
Puma Shoes
Polo Ralph Lauren Outlet
Nike Air Max
Jordan 11 Space Jam
Lebron 15 Shoes
Pandora
Christian Louboutin
Timberland Boots
Pandora Bracelets
Adidas Yeezy
Curry Shoes
Jordan 11 GYM Red
New Jordans
Polo Ralph Lauren Outlet Online
Pandora Rings
Lebron 15
Adidas Outlet
Coach Outlet
Ultra Boost
Curry 4 Shoes
Skechers
Michael Kors Outlet
James Harden shoes
Yeezy Beluga 2.0
Nike Air Max
Kate Spade Outlet Online
Kevin Durant Shoes
Air Max 95
James Harden shoes
KD 10
Pandora
Longchamp
Nike Outlet

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 27/08/2018, 17:17 
Офлайн

Adidas NMD XR1
Pandora Bracelets
Jordan Shoes Retro
Kyrie Irving Shoes
Air Jordan Shoes
Nike Shoes UK
Air Max 270
Pandora Charms Jewelry
Nike Air Force 1
Air Jordan Sneakers
Nike Roshe
Birkenstock Sandals
Air Jordan Retro 11
Air Jordan Retro 10
Ferragamo Outlet
Nike Kyrie 4
Retro Jordan
Pandora Bracelet
Balenciaga Sneakers
Curry 5
Pandora Outlet
Pandora Charms
Pandora Charms
Birkenstock Shoes
Jordan 11 Win Like 96
Timberland Boots
Cheap Nike Shoes
Timberland Outlet Store
Jordan 10
Pandora Jewelry
Air Jordan Retro 8
Jordan Retro 14
Pandora
Human Race Shoes
Pandora Outlet
Pandora Jewelry CZ
Kate Spade Factory Outlet
Red Bottoms Louboutin
Kate Spade Outlet Online
Disney Pandora Charms
Pandora Charms
Jordans Sneakers
Jordan 4
Pandora Jewelry Outlet
Yeezy Boost 350
Pandora Ring
Nike Vapormax
Pandora Bracelets Clearance
Vans Shoes
Nike Air Max 98
Air Jordan Retro 9
Adidas NMD
Jordan Retro
Air Max 270
Fitflops Sale Clearance
Pandora Charms
Pandora Jewelry
Kate Spade Bags
Valentino Sandals

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 87 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед: