Відправити свій текст твору
Сьогодні: 17/10/2018, 10:56

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 50 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Наші твори.
ПовідомленняДодано: 15/06/2011, 12:13 
Офлайн

Повідомлення: 210
kryzha написав:
Читайте,критикуйте! http://www.proza.ru/2011/06/13/14

Это ты писала??? Если да так тяжело воспринимается, нужно вдуматься, очень глубоко, умничка))

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 15/06/2011, 22:17 
Офлайн

Повідомлення: 84
георг написав:
До біса прозу ru! На все, що ru- я .....ру
і ніколи туди не піду(((

А де тоді викладати свої "творіння"...порадьте тоді щось!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 15/06/2011, 22:19 
Офлайн

Повідомлення: 84
viki написав:
kryzha написав:
Читайте,критикуйте! http://www.proza.ru/2011/06/13/14

Это ты писала??? Если да так тяжело воспринимается, нужно вдуматься, очень глубоко, умничка))

Дякую! :dance:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 23/06/2011, 21:39 
Офлайн

Повідомлення: 16
Оцініть мої поетичні надбання
http://khvylia.com/act.php?cat=stih&id=1522
Чекаю на рецензії))))):

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 23/06/2011, 21:43 
Офлайн

Повідомлення: 16
А це із прозових оповіданнячок
http://www.proza.ru/2011/06/09/1599

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 10/07/2011, 00:06 
Офлайн

Повідомлення: 10722
а мене можна тут почитати
http://proza.ru/avtor/akulapera22

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 25/07/2011, 14:34 
Офлайн

Повідомлення: 23
Без сенсу

Я їхав з самого ранку крізь цвітіння дерев і куряву пилюки по асфальту, що поволі розпарювався від пекучого сонця.
Біля одинадцятої години я припаркував свого мотоцикла перед вицвілим магазинчиком з брудними скельцями вікон. Такі є всюди – «Продукти», де до гігієни ставляться так же, як найближча бабця до теперішньої влади.
Всередині закладу, доволі пристойного порівняно із зовнішнім виглядом, сухорлявий і абсолютно сивий дідусь відважував триста п’ятдесят грамів арахісу молодій жінці.
Вона була прекрасна. Плавні хвилі її чорного волосся плавно переходили у округлі лінії її вечірньої сукні. Ліву руку із затиснутим в ній мобільним вона поклала на потертий прилавок.
Я підхопив її, коли в цієї красуні підкосились ноги і дівчина почала хилитись наліво. Вона не робила ніяких спроб встояти, і я взяв цю пташку на руки.
Легенька, вона так зворушливо обійняла мою шию. Розплющила очі. Довго дивилась на мене, а я – на неї. Майже
рука в руці постіймо очі в очі
прикусив губу. В мою нагрудну кишеню щось опустилося.
Дивлячись в ці бездонні, сповнені беззахисної ніжності очі, я ніс її до виходу.
Двері назустріч мені прочинилися. Їх заповнив гігантський силует.
– Я… Її чоловік взагалі-то, – поінформував мене силует, мовби вибачаючись.
– Вибачте, – твердо сказав я, глянув востаннє в її *цензура* очі і передав її силуету.
Обернувся до продавця:
– Пачку Мальборо жовтого і газованої води, півтори літра.

Я їхав крізь цвітіння дерев і куряву пилюки по асфальту, що знову поволі тверднув.
В моїй кишені, перекрикуючи свист вітру, дурним голосом волав її мобільний.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 26/07/2011, 20:36 
Офлайн

Повідомлення: 2
Доброго часу дня! Буде вільна хвилинка, почитайте мене тут - http://www.poetryclub.com.ua/author.php?id=7936

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 27/07/2011, 20:54 
Офлайн

Повідомлення: 414
Все уходят

Все уходят…
Тогда, когда этого меньше всего ждешь, когда строишь планы на будущее, когда занят только собственной судьбой…
Все уходят… Внезапно, принося много душевной боли и горячих горьких слез. Не предупредив и не дав времени для моральной подготовки.
Все уходят: самые близкие, самые родные, самые любимые люди… Уходят неожиданно, возможно, нелепо, по собственной воле или по воле других. Уходят, оставляя после себя завещания или множество раздоров между родственниками за дележку имущества… Больно ранят сердце, забирая с собой кусочек нас, заставляя кусать губы в кровь и царапать стены ногтями от горя.
Все уходят, оставляя после себя немой вопрос на губах у любящих людей: «Почему именно ты?!» Уходят, заставляя кричать в пустоту «На кого ты меня оставил?!». Уходят, разрушая другие миры и гася светлый луч в конце коридора.
Все уходят… Черные головные уборы, отсутствие косметики и улыбок. Множество искусственных цветов и длинная угрюмая, серая толпа, провожающая в последний путь. Черная бездна, дающая понять, что на земле на одну человеческую жизнь стало меньше… Пустота… Пустота, одиночество, утешение, сочувствие других… Это не облегчает страдания, не убивает боль…
Все уходят. Остается только небольшая земляная насыпь, украшенная лентами, венками и скорбными словами. Устрашающий крест и зловещая темная пелена, тяжелый воздух, пронизывающий ветер и страх при ответе на вопрос «А что дальше?».
Все уходят, но не все умирают. Живут те, воспоминания о которых заставляют нас улыбаться и плакать; память о которых живет в старых фотографиях и домашних видео. Живут те, чьи голоса мы не забываем ни на миг, и чьи портреты воскрешаем в памяти каждой ночью перед тем как уснуть. Живут те, личные вещи которых мы прижимаем к сердцу, тяжело вздыхая; те, чьи номера телефонов мы помним спустя много лет; те, кому мы звоним в никуда. Живут те, за кого мы в храме просим Бога в слезных молитвах… Они не уходят, не умирают – они живут в наших любящих сердцах, в наших опустевших душах…

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05/08/2011, 17:41 
Офлайн

Повідомлення: 164
дуже боляче читати... :(

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 50 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед: