Відправити свій текст твору
Сьогодні: 21/10/2017, 07:17

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 26 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Для чего я хочу писать Вам...
ПовідомленняДодано: 09/12/2012, 21:29 
Офлайн

Повідомлення: 168
Для чего я хочу писать Вам всем?..
Много сейчас, очень много натянутых слов, мнений и - что хочу выделить талантов, особенно если они "натягивают сами себя". Это как бы объективно с одной стороны. С другой - совсем иные представления.
Вот, сегодня - теперь, вот, думаю: да, большинство молодежи становяться насколько эгоистичны, что на уме КАК БЫ СДВИНУТЬ СВОИМ ПЕРДАКОМ ДРУГОГО и не только молодежи, все тонут в одном... море. Но, вот есть один мнимый знакомый, который меня отторгает и я его и есть другой знакомый, который, как не очень давно оказалось очень тесно сотрудничал с первым: пели песни, пили и говорили. Слушая теперь одну из их немногих песен - я понимаю и невольно выхожу на распутье понимания.
Знаю то, что первого знакомого (назвём его - Вишнев) я не очень понял за наше недолгое знакомство и его визиты сопровождались не очень памятными эпизодами -_- все никак, дистанция отношений еще дольше, оторваность от симпаний ещё глубже. Не знаю, впрочем подходили ему те пути по которым он ишел...
Второй знакомый (дадим ему прозвище - Естественный) - да, я видел его намного Чаще. Да он совсем не первый. Но как приятно всегда его видеть!
А еще от Естественного можно услышать комплименты и другие тёплые замечания. Так-как Он еще и казак по лицу и по натуре - то много бытовых, жизненных и прочих анархических историй.
И теперь, слушаю песни про Кхмеров авторства Вишнева и Естественного - и понимаю, что наши суждения о людях очень хрупки. Как воздушные шарики. Надуем мысли и пустим забыв - они не исчезнут но только будут стыдить нас. Дальше совесть, дальше жизнь, дальше ошибки. Вс[е] меняются.
Не будем зависать как те шарики! Меняем Взгяды, меняем душу, меняем смысл - меняем возможности. А там и Бог уже стучит нам у порога - авось мы успеем его пригласить в гости!?
Тогда ночь будет в разговорах. Вы, наверняка купите пива или - немного водки /коньяка (немного, потому что Бог знает сколько тебе нужно чтобы не перепить); на балконе, на перекуре, вы будете говорить о Стругацких. А потом, Бог предложит включит радио и, ради потехи, послушать Радио-Россия, то, что ты так иногда любил слушать по вечерам когда-то, потом, немного немецкую волну...Потом...Бог достанет касету из кармана, вы ключите её и будет играть джаз.
Много-чего будет интересного, если мы сумеем подобрать наши пущеные шары или же как-то сбыть их в воздухе.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Для чего я хочу писать Вам...
ПовідомленняДодано: 23/12/2012, 12:02 
Офлайн

Повідомлення: 300
VolodiyMyr написав:
Для чего я хочу писать Вам всем?..
Много сейчас, очень много натянутых слов, мнений и - что хочу выделить талантов, особенно если они "натягивают сами себя". Это как бы объективно с одной стороны. С другой - совсем иные представления.
Вот, сегодня - теперь, вот, думаю: да, большинство молодежи становяться насколько эгоистичны, что на уме КАК БЫ СДВИНУТЬ СВОИМ ПЕРДАКОМ ДРУГОГО и не только молодежи, все тонут в одном... море. Но, вот есть один мнимый знакомый, который меня отторгает и я его и есть другой знакомый, который, как не очень давно оказалось очень тесно сотрудничал с первым: пели песни, пили и говорили. Слушая теперь одну из их немногих песен - я понимаю и невольно выхожу на распутье понимания.
Знаю то, что первого знакомого (назвём его - Вишнев) я не очень понял за наше недолгое знакомство и его визиты сопровождались не очень памятными эпизодами -_- все никак, дистанция отношений еще дольше, оторваность от симпаний ещё глубже. Не знаю, впрочем подходили ему те пути по которым он ишел...
Второй знакомый (дадим ему прозвище - Естественный) - да, я видел его намного Чаще. Да он совсем не первый. Но как приятно всегда его видеть!
А еще от Естественного можно услышать комплименты и другие тёплые замечания. Так-как Он еще и казак по лицу и по натуре - то много бытовых, жизненных и прочих анархических историй.
И теперь, слушаю песни про Кхмеров авторства Вишнева и Естественного - и понимаю, что наши суждения о людях очень хрупки. Как воздушные шарики. Надуем мысли и пустим забыв - они не исчезнут но только будут стыдить нас. Дальше совесть, дальше жизнь, дальше ошибки. Вс[е] меняются.
Не будем зависать как те шарики! Меняем Взгяды, меняем душу, меняем смысл - меняем возможности. А там и Бог уже стучит нам у порога - авось мы успеем его пригласить в гости!?
Тогда ночь будет в разговорах. Вы, наверняка купите пива или - немного водки /коньяка (немного, потому что Бог знает сколько тебе нужно чтобы не перепить); на балконе, на перекуре, вы будете говорить о Стругацких. А потом, Бог предложит включит радио и, ради потехи, послушать Радио-Россия, то, что ты так иногда любил слушать по вечерам когда-то, потом, немного немецкую волну...Потом...Бог достанет касету из кармана, вы ключите её и будет играть джаз.
Много-чего будет интересного, если мы сумеем подобрать наши пущеные шары или же как-то сбыть их в воздухе.

Дуже сильно в мене закарбувались ці слова: "Много сейчас, очень много натянутых слов", так хочеться, щоб більше було щирості та відкритості.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 13/01/2013, 21:44 
Офлайн

Повідомлення: 10722
ага, фраза про натягнуті слова найбільше зачепила. Мені сподобалося. написано якось оригінально та самобутньо.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 20/02/2013, 00:23 
Офлайн

Насколько мы честны с собой? Насколько мы можем быть честными с собой? Действительность и будущее. Мы и любимые.
Это как метель. Разная погода может быть во время неё. Так же и наше настроение. Но мы знаем, что будет весна и метели, как таковой – не станет. Вряд ли нам будет до наших ощущений чувств и природы в прошлую зиму. Но ведь Они обе настанут опять! И снова то же. В этом остается только – полюбить зиму, её метели, принять её. Только приняв и полюбив можно греться её холодом. Такие люди не замерзают. Они засыпают в её объятиях, объятиях белого дома.

В ожидании – целая жизнь.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 24/02/2013, 12:18 
Офлайн

«Я, как бунтарь»

Претекст.
Если меня можно отнести к этому определению – «бунтарь», «негодующий», то приставляйте к этим словам приставку «нон-конформист». А пока, думаю можно составить неплохое сведение фактов из моей биографии о природе и субъективном видении моего конфликта в среде (пока) моего обытания, жизни и –(как бы) перспектив.

Епиграф: Слушайте песню КиШ «Бунтарь»

Глава 1. «Всё во мне»
Если не принимать ко вниманию то, что в раннем детстве я иногда отказывался в садик ходить, что бы вдома поиграть да все дырки и сохранны перебрать (шкатулки, коробки с вещичками мелкими), то мой первый активный «бунт», насколько помню, проявился в 4-м классе, весной.
Я насколько привык к своей учительнице, что когда её, как-то подменяла её коллега – я не вынес её издевок над моей тонкой психикой. Тётя (условно) Аля, по сравнению с моей учительницей – насколько сильно кричала на нас, что я после 3-го урока, написал записку – мол, Вы сильно кричите на меня/или Нас и поэтому я и пошел с урока домой. Также, кажись добавил требование не учить меня и нас больше, а чтобы нас вела только тот учитель, который и был.
Ну, конечно, не всё так твердо да сухо было на деле. Я оставил записку, мои одноклассники, будучи уведомлены мною, с удивлением попрощались со мною уходившим (убегавшим с уроков домой). Я пошел на остановку, посидел там, поплакался и всё-таки не вернулся. Дома, со слезами рассказал брату о случившемся – и, как бы, всё стало на места.
Не знаю, не убрали ли мою записку мои одноклассники, но мне понравилось с тех пор – решать уходить оттуда-то, если мне там очень не нравиться. Что, кстати, удачно и выходит, правда с теми же слезами, тревогами, но рассказать, поделиться уже не с кем. Всё в себя.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 15/03/2013, 18:40 
Офлайн

Останнім часом (2 останні роки) - я майже не зустрічав достойних для себе віршів, які хотілося читати, дихати, жити ними. Майже не зустрічав.

До таких "хороших" можу віднести
По-перше, НЕ_ВЕЛИКІ, до безмежності сторінок, але стислі, декілька строф
(якщо я грамотно виразився, перепрошую, вразі чого)

без старечих маразмів та без різновидів маразмів взагалі (типу від нема чого робити, коли хочуть похвалитися уміннням писати на різні теми), без ЗАКАЗУХИ і посвят ну, Д-У-Ж-Е нудним подіям, датам чи їх юбілеям - 9 травня, до дня мами, про пам*ятник на розі міста, перші шкільні твори, перші віршики і дитячі віршики...
все можна, але - Ж НЕ СКРІЗЬ І НЕ ВЕСЬ ЧАС!
Про нерозділене кохання, перші почуття та ьанальних римах...я не проти цього-того взагалі, але див зверху.
По-друге, вірші мають бути для мене ЗМІСТОВІ. Так, саме із змістом, або СЮЖЕТОМ. нехай і в деяких його деталях, але коли у вас концепція віршів, вони поєднані та об"єднані певною тематикою, людиною, подією, задумом - і ці всі речі Ви зараніше мали на увазі, в момент написання першого, серединного та останнього вірша - СЮЖЕТ НАСТАНЕ, КАРТИНА ОЖИВЕ,

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 17/05/2013, 11:55 
Офлайн

Завжди вважав і вважаю, що ПОЕТИ ТА ІНШІ ТВОРЧІ люди, як і Металісти - завжди вазаємні і завжди допоможуть, -магають один одному. На них завжди можна надіятися, особливо - якщо ти - один з Таких, і щось можеш.
А як думає шановне товариство?)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 13/08/2013, 13:51 
Офлайн

Завжди вважав і вважаю, що ПОЕТИ ТА ІНШІ ТВОРЧІ люди, як і Металісти - завжди вазаємні і завжди допоможуть, -магають один одному. На них завжди можна надіятися, особливо - якщо ти - один з Таких, і щось можеш.
А як думає шановне товариство?) :think:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 25/04/2015, 00:23 
Офлайн

Повідомлення: 94
Балконія

Балкон і я стали нерозлучними друзями.

В часи, коли від мене ховалася радість, а спокій канув, кудись на дахом, у космос.
Я залишався на ніч з собою і літньою ніччю.

Ні, ніяких фіранок і чашок з чаями, кофеями чи цигарками!
Лише ніч у звуках, відголос неголосної музики з моїх колонок, трішки прохолоди і я в спідньому.

Щоночі, перед сном, 5-10 хв. на закритому балконі, трішки зоряних митей в небі, затихаючої околиці міста і запах старих полиць балкону.
Холодок щипає шкіру, а очі вдивляються в Космос, безнадійно виглядаючи Всесвіт і свій спокій, який став супутником в одному із світів, які витають в наших головах.

«Я думаю – значить я існую» - казав геній Рене Деккарт. А я лише мовчу. Думки для тиші.
І ось, 5 хвилин оточений вдаваною тишею, яку я про себе називаю «Спокоєм», я відчиняю двері з балкону в кімнату квартири, в якій залишиться частинка моєї душі, надовго, вимикаю ноутбук, колонки – і вкладаюся під трішки прохолодне одіяло, зрештою – моє тіло і душа такі ж остиглі, по відчуттям.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 15/05/2016, 22:25 
Офлайн

Повідомлення: 94
МУЗ ЛІ

Я запросто міг би втратити голову від неї. Вона - запросто може піти назустріч мені. В цьому ж ритмі - ми з нею можемо аналогічно нафантазувати, згустити фарби, емоції, хімію своїх думок/живота і притворитися парою: друзів, знайомих, закоханих, хворих до життя...

Але поки, це лише вона, це лише я, мої бажані хворобливі фантазії чогось бажаного, пасторально-міражного щастя.

Я вірю в міражі. Адже те, що це міраж, не означає, що картинки не існує – просто вона далеко, але вона є, вона існує для тебе, а ти для неї.
Тому, якщо міраж являється тобі – ти вже існуєш в його планах.

Для моєї жінки – її коханий, її друг серця, половинка її тілесного має Жити, він має існувати із сенсом вищим за матеріальне.
Матеріальне поневолі відчувається та існуватиме. Але коли Вхопив Сенси і вже очікуєш того розуміння витоку, який цирковим канатом вже летить тобі в подачу – стаєш сам собі Нео, сам собі Архітектором.
Ключі за пазухою.

Моя жінка – це мудра людина. І нехай це буде її власна мудрість, але це та основа, яка необхідна для кожного із нас.

Наскільки ж вона розумна для мене, жива в думках, творчих поривах, трохи холоста, наскільки шармова!
Що таке шарм для мене? Що я розумію під словом "шарм", коли бачу Її? Чесно, не знаю. Може це те одне із слів-паразитів, яким я зловживаю навіть не розуміючи – чи потрібне воно взагалі в моєму енергетичному словарному застосуванні.

Харизма. Більш точніше поняття – його принаймні можна знайти в працях психологів, пояснити з стоїчної точки психології.
Моя квітка має шикарну Харизму, вона заворожує нею.
Ні, я не бажаю копатися в ній, але я хочу відчути всі дотики її психології на своєму сприйнятті.
Хочу відчути все на собі: як вона вплине на мене, що задіне, що розкриється при цьому в мені?
Хочу, також, побачити, що при цьому відкриється і в Ній, моїй Ідеї, яку я зустрів.
Що вона дасть прочитати в собі і що прочитається попри її волі - мимоволі.

Я вірю, що це – наш шанс. Вона пасує мені. Я симпатичний Їй.
Я буду чекати і Жити натхненним. І ні про що не жалітиму. Все, що ми прагнемо – вигідно тільки нам.
Квітко, час – стати садом!

2016-04-25

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 26 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі