Відправити свій текст твору
Сьогодні: 17/10/2018, 10:08

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 58 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Маленькі авторські твори
ПовідомленняДодано: 18/07/2011, 14:59 
Офлайн

Повідомлення: 773
Пишіть ваші маленькі авторські твори.
БЕЗ ТЕБЕ…

Без тебе… Без тебе життя неможливе: воно тече самотньою рікою мовчання і чекання… Без тебе фарби моєї долі тьмяніють, я перестаю вірити в щасливе майбутнє, яке так хочеться отримати. Ти знаєш, я не вмію бути одна: мені потрібен теплий подих, добре слово, ніжні обійми. Я не можу бути самотньою, але кожного разу я відштовхую від себе людей.
Хтось сказав, що варто жити заради тих, хто любить тебе, а не заради тих, кого любиш ти. Але чи любиш ти мене? Чи варто витрачати своє життя на тебе? Адже ти мені про свої почуття нічого не говориш…
Без тебе… Я йду на самотині, повна душевного спустошення. Мене переслідують тіні щоденних пішоходів, їх самотні пусті очі… Без тебе… Без тебе я крокую до свого майбутнього, якого, напевне, не буде…буде, але не таке, як колись мріяла… Не буде повітряних палаців і рожевих небокраїв. Де ти? Де ти зараз? Мені без тебе так самотньо. А тобі, як зараз тобі?
Без тебе я живу, дихаю, але не відчуваю життя, дихання… Без тебе… без тебе зникло все - зникла я, зникло відчуття впевненості. З’явилась самотність.
Без нас… без нас світ не помирає і не сходить з розуму. Я не думала, що так буває, почуття потрібно підживлювати ласкою.
Так навіть краще. Кожен сам за себе. А чи ми є? Чи нас не було ніколи? Ти мовчиш…? Мою свідомість прорізає самотній голос тиші, він схожий на твій голос…
Без тебе … без тебе не хочу нічого… ні, хочу! Хочу жити, кохати й бути коханою. Зимові пазурі випустили мене зі своїх обіймів,і весна вдихнула в мене нове життя. А ти не знаєш… я є у тебе, я поруч, я з тобою…
Без тебе… без тебе важко дихати, адже я дихаю тобою. Чому ти мовчиш, де твої почуття, де твоя любов? Без тебе… без тебе я піду далі, не заплачу й не помру… ні… Без мене… без мене будеш жити ти… Без нас… без нас завершиться іще одна історія кохання…

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Маленькі авторські твори
ПовідомленняДодано: 27/07/2011, 20:57 
Офлайн

Повідомлення: 414
це інтмне, можливо, комусь сподобається.

Закрываю глаза, лишаю себя источника света. Мысли слабым ключом вяло сочатся через щели в голове…

Люблю… Впервые в жизни мне так тепло рядом с другим человеком. Впервые в жизни чувствую себя нужной, впервые готова бросить все и нестись, сломя голову, вслед за ним.
Чувствую себя беззащитной, хрупкой, но в то же время морально сильной женщиной.

Люблю… Примеряю на себя его фамилию, а на наших будущих детей – его отчество и созвучные имена. Представляю себя в роли жены и в шутку называю его своим мужем.

Он один такой. Успела его узнать, принять все недостатки и сделать его частью своей жизни, частью себя. Время вносит свои изменения в наши отношения: что-то укрепляет, что-то ломает, стирает границы между прошлым и настоящим, меняет нас самих. Одни становятся грубее и жестче, другие – мягче и ранимее. Кто-то злится по пустякам, а кто-то по пустякам плачет.

Люблю… Понимаю, что без него мир потеряет краски, бабочки в животе сдохнут, крылья со спины отвалятся, а в голову налезут жуткие тараканы. Понимаю, что только он дает мне новые силы, он дарит улыбки и бурю эмоций.

Люблю… Люблю, когда он улыбается, когда смотрит нежно в глаза, когда щекочет меня и называет «козой». Люблю, когда целует мои руки и плечи, когда прижимает меня сонную покрепче к себе, когда говорит о своих чувствах. Люблю, смотреть на то как он спит и гладить его щетину. Люблю его стиль, его походку, его запах… Просто безумно его люблю.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05/08/2011, 17:40 
Офлайн

Повідомлення: 164
як сповідь :)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 26/08/2011, 12:32 
Офлайн

Повідомлення: 164
LocA написав:
Пишіть ваші маленькі авторські твори.
БЕЗ ТЕБЕ…

Без тебе… Без тебе життя неможливе: воно тече самотньою рікою мовчання і чекання… Без тебе фарби моєї долі тьмяніють, я перестаю вірити в щасливе майбутнє, яке так хочеться отримати. Ти знаєш, я не вмію бути одна: мені потрібен теплий подих, добре слово, ніжні обійми. Я не можу бути самотньою, але кожного разу я відштовхую від себе людей.
Хтось сказав, що варто жити заради тих, хто любить тебе, а не заради тих, кого любиш ти. Але чи любиш ти мене? Чи варто витрачати своє життя на тебе? Адже ти мені про свої почуття нічого не говориш…
Без тебе… Я йду на самотині, повна душевного спустошення. Мене переслідують тіні щоденних пішоходів, їх самотні пусті очі… Без тебе… Без тебе я крокую до свого майбутнього, якого, напевне, не буде…буде, але не таке, як колись мріяла… Не буде повітряних палаців і рожевих небокраїв. Де ти? Де ти зараз? Мені без тебе так самотньо. А тобі, як зараз тобі?
Без тебе я живу, дихаю, але не відчуваю життя, дихання… Без тебе… без тебе зникло все - зникла я, зникло відчуття впевненості. З’явилась самотність.
Без нас… без нас світ не помирає і не сходить з розуму. Я не думала, що так буває, почуття потрібно підживлювати ласкою.
Так навіть краще. Кожен сам за себе. А чи ми є? Чи нас не було ніколи? Ти мовчиш…? Мою свідомість прорізає самотній голос тиші, він схожий на твій голос…
Без тебе … без тебе не хочу нічого… ні, хочу! Хочу жити, кохати й бути коханою. Зимові пазурі випустили мене зі своїх обіймів,і весна вдихнула в мене нове життя. А ти не знаєш… я є у тебе, я поруч, я з тобою…
Без тебе… без тебе важко дихати, адже я дихаю тобою. Чому ти мовчиш, де твої почуття, де твоя любов? Без тебе… без тебе я піду далі, не заплачу й не помру… ні… Без мене… без мене будеш жити ти… Без нас… без нас завершиться іще одна історія кохання…

ех, кохання-кохання!!!! Лише воно й надихає :)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 01/09/2011, 15:04 
Офлайн

Повідомлення: 92
Миле оповіданнячко)))

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 01/09/2011, 19:08 
Офлайн

Повідомлення: 11
2 iryska
в принципі, це більш підходить до любовного листа, аніж для "оповідання"
оповідання включає в себе невеликий сюжет, роздуми ліричного героя (хоч це вже сюрреалізм - надто складно) і воно, все-таки, має трішки більші розміри
а таке можна писати лише для "розминки" і ховати в шухляду, або, більш екзотично, спалити

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 01/09/2011, 19:46 
Офлайн

Повідомлення: 92
Навіщо ж палити? нехай це не шедевр світового рівня, але все ж твір навіяний почуттями...має право на існування!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 01/09/2011, 20:07 
Офлайн

Повідомлення: 11
Аля написав:
Навіщо ж палити? нехай це не шедевр світового рівня, але все ж твір навіяний почуттями...має право на існування!

це лише як варіант
приємно щось написати про те, що тебе турбує й заважає спати вночі, а потім героїчно спалити, таким чином, полегшити своє існування
можна, як варіант, заховати, а років так через 5-7 знайти і... посміятись)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 03/09/2011, 18:12 
Офлайн

Повідомлення: 149
Чому ж посміятись? Може, засмутитись, що вже не можеш такі щирі емоції переживати, а колись же міг...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06/09/2011, 21:08 
Офлайн

Повідомлення: 1126
Єлєна написав:
Чому ж посміятись? Може, засмутитись, що вже не можеш такі щирі емоції переживати, а колись же міг...

або ж думати - ну й дурепою я була!))
(це я суб’єктивно про себе :roll: )

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 58 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед: