• Перегляд теми - Маленькі авторські твори
Відправити свій текст твору
Сьогодні: 16/08/2018, 01:06

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 58 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Маленькі авторські твори
ПовідомленняДодано: 28/02/2012, 19:03 
Офлайн

Повідомлення: 24
Остання піщинка солі впала на кроваву рану, і все потекло своїм потоком.Потоком який або знесе все на своєму шляху,або ж захльобуючись в собі , помре.
І все дуже зрозуміло,і ясно як Божий день,особливо тим хто нічого не шарить.
І треба б залізти в себе,поламати декілька ребер,розірвати пару капілярів і вен.Щось загубити і дещо вкрасти..І жити.

А десь там на глибині в пару сотень тисяч кілометрів лежить чієсь щастя..

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 02/03/2012, 12:01 
Офлайн

Повідомлення: 1952
Катя22 написав:
Як на мене змінити людину неможливо, вона така яка вона є. Навіть якщо змінити і вдалося, то рано чи пізно вона знову повернеться до своїх звичок.

Це вже як хто. Людиня яка повертається до своїх звичок ніколи значить не мінялась, просто надягала обманчиву масу і все.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06/03/2012, 00:32 
Офлайн

Повідомлення: 20837
_Вовчик_ написав:
Катя22 написав:
Як на мене змінити людину неможливо, вона така яка вона є. Навіть якщо змінити і вдалося, то рано чи пізно вона знову повернеться до своїх звичок.

Це вже як хто. Людиня яка повертається до своїх звичок ніколи значить не мінялась, просто надягала обманчиву масу і все.

Я соглашусь с тем, что изменить человека невозможно..Для этого нужно ломать личность, и строить по новой...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 09/03/2012, 10:00 
Офлайн

Повідомлення: 6440
Veritas написав:
_Вовчик_ написав:
Катя22 написав:

Я соглашусь с тем, что изменить человека невозможно..Для этого нужно ломать личность, и строить по новой...

Якщо людина сама цього не захоче то і змінити її ніхто не змінить, але якщо у людини самої є бажання змінитись то це цілком реально!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 18/03/2012, 02:53 
Офлайн

Повідомлення: 10722
Начинаю новую жизнь. Пусть все говорят, что начинать ее с понедельника неправильно и глупо. Просто сегодня мне захотелось построить на старых руинах новый мир, наполнить его совершенно другими впечатлениями и эмоциями. Начинаю жить заново, выбросив из головы все дурные мысли. Закрываю глаза и представляю свой маленький мирок: чистый, светлый и теплый, наполненный искренними улыбками и добром. В нем люди не боятся выражать свои чувства, не боятся говорить то, что думают, не боятся быть собой. В моем мире каждый человек уникален и гениален, а каждый момент жизни – это маленькое неповторимое счастье, влекущее за собой легкость, радость или светлую грусть.
Мой маленький мир – уютное место для того, кому плохо и одиноко на земле…
Начинаю новую жизнь и беру в свой мир только самых дорогих сердцу людей, отрекаюсь от предательства и лжи, отрекаюсь от прежней себя. Сжигаю старые письма, выбрасываю смятую пачку сигарет, удаляю свой аккаунт в социальной сети и стираю номера телефонов… Жаль только не могу стереть все воспоминания, которые наполняют глаза слезами.
Каменная леди? – Нет, устала быть такой… Сука? – Это всего лишь маска. Прошу прощения у всех, кто знал меня настоящую, за причиненную боль, за непонимание и эгоизм…
Начинаю новую жизнь. Строю новый мир. Открытая улыбка, блеск в глазах и полная надежды душа… Белый лист, красные сердечки и веселые смайлики на нем. Цветные фломастеры, сладкие конфеты и кислые мандарины... Позитив =))
Понедельник? – Плевать! Прошлое? – Забыто! Будущее? – Только счастливое! Я? – Только настоящая!
(20.12.2010)
К. Горбань

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 18/03/2012, 17:22 
Офлайн

Повідомлення: 3994
Олександр написав:
Veritas написав:
_Вовчик_ написав:

Якщо людина сама цього не захоче то і змінити її ніхто не змінить, але якщо у людини самої є бажання змінитись то це цілком реально!

Дійсно. Бажання це велика сила з її допомогою можна зробити будь - що. Тільки щоб все подіяло потрібно ще і прикласти деякі сили.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 29/03/2012, 19:05 
Офлайн

Повідомлення: 676
Я знаю немало лудей у которых есть желание, а вот пересилить себя и заставить - зачем. Я думаю на пальцах можно пересчитать людей которые пересилели себя и изменились.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 31/03/2012, 21:46 
Офлайн

Повідомлення: 6440
Катя22 написав:
Я знаю немало лудей у которых есть желание, а вот пересилить себя и заставить - зачем. Я думаю на пальцах можно пересчитать людей которые пересилели себя и изменились.

А я з Вами не погоджуюсь. Таких людей більш ніж ви думаєте, хоча і не так багато як хотілося б.
А змінити себе потрібно для того щоб не погубитти власного життя.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 22/05/2012, 20:27 
Офлайн

Повідомлення: 4
Посмішка-безцінний дар,дарований людині природою або Богом. Посмішкою обдаровані усі без виключення люди на Землі, але деякі не користуються цим даром, та навіть навпаки кудись далеко його ховають. Таких людей називають сумними або занудами. Сумні люди, як і сумні актори –нецікаві іншим. А ті хто користується усмішкою,так би мовити надягають її, люди веселі, життєрадісні. Вони несуть спокій,впевненість у собі та завтрашньому дні. Ці люди,не важливо якого вони віку,завжди залишаються молодими,можна навіть сказати дівчинками та хлопчиками .Вони несуть так би мовити у своїй усмішці промінчики сонечка. Я вражаю,що від такого дарунка,як Посмішка,якій дає нам природа,як і від всіх інших дарунків долі, відмовлятися не можна, а навпаки потрібно брати дари в повному розмірі, та за можливості їх розвивати. Тож, посміхайтеся! Носіть щастя та сонечко завжди з собою. Як?Просто посміхніться!=)Якось так написала..)))

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 24/05/2012, 21:41 
Офлайн

Повідомлення: 3994
Тетянка написав:
Посмішка-безцінний дар,дарований людині природою або Богом. Посмішкою обдаровані усі без виключення люди на Землі, але деякі не користуються цим даром, та навіть навпаки кудись далеко його ховають. Таких людей називають сумними або занудами. Сумні люди, як і сумні актори –нецікаві іншим. А ті хто користується усмішкою,так би мовити надягають її, люди веселі, життєрадісні. Вони несуть спокій,впевненість у собі та завтрашньому дні. Ці люди,не важливо якого вони віку,завжди залишаються молодими,можна навіть сказати дівчинками та хлопчиками .Вони несуть так би мовити у своїй усмішці промінчики сонечка. Я вражаю,що від такого дарунка,як Посмішка,якій дає нам природа,як і від всіх інших дарунків долі, відмовлятися не можна, а навпаки потрібно брати дари в повному розмірі, та за можливості їх розвивати. Тож, посміхайтеся! Носіть щастя та сонечко завжди з собою. Як?Просто посміхніться!=)Якось так написала..)))

Красива посмішка — інтригує, скромна — розчулює, добра — радує, щаслива — зачаровує, щира — надихає. Усмішка не залишає байдужим.

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 58 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед: