Любіть любов, я вас благаю!

Конкурсна програма до Дня святого Валентина

(Звучать позивні на вихід ведучих)

Ведучий. Ми щиро раді вас вітати у цій залі на святкуванні Дня святого Вален­тина, Дня всіх закоханих.

Ведуча. Про кохання не говорять, про нього вже все сказано... Тож сьогодні будемо мовчки вдихати аромат закоханості, насолоджуватися захоплюючим ви­довищем, представленим на сцені, цікавими і веселими конкурсами, романтич­ною музикою.

Ведучий. Але ж закохуються лише навесні.

Ведуча. Неправда.

Ведучий. Закохуються лише для насолоди.

Ведуча. Не завжди.     

Ведучий. Закохуються лише юні.

Ведуча. Не вірю.

Ведучий. Закохуються всі!

Ведуча. Згідна.

Ведучий. Отож із Днем святого Валентина всіх вас! Із днем юності й кохання, молодості й краси! Кохайте і будьте коханими, адже це і є щастя!

Ведуча.  Життя-це не букет розмаю,

А вічний бій і суєта.                 

Любіть любов, я вас благаю,

Вона велична і свята.

Є таємнича в неї сила,

Коли зіниці зацвітуть.

Любіть любов, вона - ті крила,

Які до щастя донесуть.

Милуйтесь сонцем і зорею,

Добра від вас ждуть матері.

Любіть любов, бо легше з нею

Переживати тягарі.

Ходіть до добрих друзів в гості,

Образи грішникам простіть.

Позбудьтесь заздрості і злості,

Любіть любов, життя любіть.

Ведуча. У Європі День святого Валентина почали святкувати з XIII століття.

Ведучий. Витоки цього свята сягають давніх часів. Валентин був християнсь­ким єпископом. Він народився у III столітті нашої ери в місті Терні Римської імперії.

Ведуча. Всупереч наказу римського імператора Юлія Клавдія II, який не доз­воляв солдатам імперських легіонів одружуватися, Валентин таємно вінчав легіо­нерів, за що і був ув'язнений. Коли він сидів у в'язниці, то закохався у сліпу доньку свого ката і вилікував її.

Ведучий. Кажуть, що все було навпаки: наглядач попросив Валентина виліку­вати свою доньку, а та закохалася в священика. Перед стратою він залишив їй записку на прощання і підписався: "Твій Валентин" (звідси і "валентинки" на День закоханих). Дата страти святого Валентина - 14 лютого - співпала з римським святкуванням на честь Юнони - богині кохання.

Ведуча. Цей день у Римі вважався початком весни. Вже дещо пізніше Вален­тин був канонізований і зарахований до лику святих. З тих пір всі закохані вважа­ють його своїм захисником.

Ведучий. Сьогодні День святого Валентина вийшов далеко за рамки суто католицького свята і став найулюбленішим святом у багатьох народів.

Ведуча. Багато років тому в Англії у цей день дітей наряджали в одяг дорос­лих. Вони ходили від хати до хати і співали пісні про святого Валентина.

Ведучий. В Уельсі з дерева вирізали дерев'яні ложки й дарували їх своїм коханим 14 лютого. Ці ложки оздоблювали сердечками, ключиками, що означа­ло: "Ти знайшов шлях до мого серця".

Ведуча. На Сицилії існує таке повір'я: якщо молода дівчина стоятиме біля вікна півгодини перед сходом сонця напередодні Дня святого Валентина .і пер­ший промінь впаде на неї, то цього ж року вона вийде заміж.

Ведучий. У Німеччині дівчата писали на цибулинах тюльпанів чоловічі імена. Який тюльпан зацвіте першим - за того дівчина і вийде заміж.

Ведуча. У Римі хлопці витягували невеличкі аркуші з написаними на них жіночими іменами. А японці вважають 14 лютого своєрідним днем вітання, коли подарунки отримує в основному сильна половина людства.

Ведуча. Сьогодні, у перед­день Дня святого Валентина, ми проводимо конкурс «Романтична пара». За це високе звання змага­тимуться (називає імена учасників і конкурсу).

Ведучий. Дозвольте представити вам наше вельмишанов­не журі (називає членів журі).

Кожен конкурс оцінюється за п’ятибальною системою.

Конкурс “Візитка”

Ведуча. Вечір наш присвя­чений коханню.

Ведучий. Саме йому — ко­ханню!

Ведуча. Неспокійному і спокійному!

Ведучий. Підступному й відданому!

Ведуча. Нерозділеному і взаємному!

Ведучий. Гіркому й солодкому!

Ведучі (разом). Вічному коханню.

Ведуча. Давним-давно, у ті часи, коли наша Земля була ще зовсім не такою, як тепер, і три­малася на трьох китах, з'явилося кохання.

Ведучий. З самої появи на світ кохання було суперечливим почуттям, мінливим. Воно залишалося завжди юним, прекрасним, завжди новим і несподіва­ним.

Ведуча. Що ж таке кохання?

Ведучий. Давайте послухаємо, що думають про це почуття гості нашого свята.    

  (Інтерв'ю з гостями.)

Ведуча. Дякуємо нашим гостям за те, що поділилися з нами своїми думками про вічне почуття, пропонуємо музичну паузу.

(Номер художньої самодіяльності.)     

  Ведуча. Хто з нас бодай краєчком вуха не чув містичну оповідь про розкидані по всій землі половинки!

Ведучий. Колись давно чоловік і жінка були нероздільні душею і тілом. Одна душа на двох, одне тіло на двох - єдине ціле. Але все добре, як відомо, триває недовго, єдине ціле розділилося на дві половинки, які ще й ретельно переміша­лися між собою. І відтоді самотні половинки блукають світом, шукаючи одна одну. Хтось помиляється, а комусь щастить із першої спроби.

Ведуча. Знаєш, коли хло­пець і дівчина подобаються одне одному, вони передають свої по­чуття мімікою і жестами.

Ведучий. Уміння зрозуміти іншого — чудова риса. Ми пропо­нуємо наступний конкурс, який має назву «Зрозумій мене без слів».

Ведуча. Уявіть собі, що ваша дівчина знаходиться з іншо­го боку вулиці, ви її побачили і; хочете запросити кудись. А оскільки вона вас не чує, скористайтеся невербальними засобами спілкування — мімікою і жеста­ми. Дівчата мають зрозуміти ваше запрошення за 30 секунд.

 (Хлоп­цям по черзі пропонують картки із завданням.)

Завдання:

1.  Запрошення на балет.

2. Запрошення на мультфільм.

3. Запрошення в цирк.

4. Запрошення в бібліотеку.

Ведучий.  Небо називають голубим,

Сонце називають золотим,

Рідним - дім, безмежним - море.

Вічним - час, коротким - горе.

Називають істини святими,             

Захоплення, звичайно ж, роковими.

Як мені любов свою назвати,

Щоб нічого не прийшлося повторяти?

Ведучий. Це моя "валентинка" тобі, люба. Прийми її як знак мого кохання до тебе, адже лише в День святого Валентина прийнято дарувати листівку-сердечко з віршиком про свої почуття.

Ведуча. Дякую тобі. У наших друзів також є можливість написати один одно­му записки з освідченням у коханні. У нас в залі працює пошта. Біля входу є спеціальна скринька, до якої ви можете опустити свою "валентинку". В кінці свята ми роздамо вітальні листівки тим, кому вони адресовані.

Ведучий. Придивіться уважно один до одного. На сердечках, прикріплених до вашого вбрання, є номер, що за ним ви легко можете знайти об'єкт свого захоплення. Відтак поспішайте писати “ванетинки” коханим.

Ведуча.  "Валентинки", немов снігурі

Розлетяться по цілій землі

Серед холоду й снігу зими     

Нам несуть вони подих весни

І надію, і віру в серця,            

Ти ж бо - мій,

Я – навіки твоя.

Ведучий. Закохані дуже часто потрапляють у складні, не передбачувані ситуації. Від того, який вихід вони знайдуть із цієї ситуації, великою мірою залежать їхнє подальші стосунки. Пропонуємо нашим гравцям помірятися силами в конкурсі, який ми на­звали «Ваші дії».

(Ведучі по черзі пропонують про­блемні ситуації учасникам змагань.)

Ситуації для дівчат:

1. Пригощаючи хлопця склян­кою соку, ви ненароком забруд­нили йому одяг. Ваша мама по­вертається з роботи саме тієї миті, коли ви старанно намагаєтеся випрати йому штани, а він очікує вас у маминому халаті. Що ви ска­жете мамі?

2. Уявіть собі, що хлопець за-І просив вас на побачення о 12.30,і але ваші уроки закінчуються о 15.00. Ваші дії?

3. Опишіть хлопця вашої мрії!

Ситуації для хлопців:            

1. Ви катаєтеся з дівчиною на чортовому колесі. Раптом вими­кають електрику, від несподіван­ки ваша дівчина випускає із рук сумочку і та падає на землю; Ваші дії?                                 

2. Ви відпочиваєте на пляжі % вашою дівчиною. Але раптом чує-j те крики про допомогу. Ви бачите, що кричить дуже ефектна блондинка, яка перед цим намагалася, щоб ви звернули на неї увагу, і вона зовсім не тоне. Ваші дії?

3.  До вас у гості прийшлу дівчина, яка вам подобається. Ви пригощаєте її чаєм, а вона несподівано розбиває улюблену чашку вашого батька. Ваші дії?          

4. Опишіть дівчину вашої мрії.

Ведучий. Молодці. Конкурс показав, що ви добре умієте знаходити вихід із будь-якої складної ситуації, і це обов'язково буде оцінено нашим компетентним журі.

Ведуча. А ми оголошуємо наш останній конкурс — «Танець романтичної пари». Але танець цей незвичайний. Кожна пара отримує повітряну кульку, яку під час танцю потрібно буде тримати між лобами партнерів. Під час танцю треба танцювати в такт музики і при цьому не випустити кульку.

 (Звучить музика, всі, пари танцюють вальс, ламбаду, польку та ін.)

Ведучий. А поки наше журі підводить останні підсумки зма­гання, ми запрошуємо на сцену

Ведуча: Знайди мене у натовпі людському,

Знайди мене у ночі на краю.

Тобі віддам не віддані нікому

Тепло і ніжність, і любов свою.

Знайди мене, як дощ знаходить квіти,

Неждано і негадано прийди.

Ти мені снишся, я про тебе мрію,

Знайди мене! Знайди мене! Знайди!

Конкурс “Знайди мене”

Ведучий. Любов - не кара, але і не гра.

Вона не квітка, що зів'яне живо.

Любов - це дар. І Бог сам вибира,

Хто заслужив оце спізнати диво.

Ведуча. Своїм коханням ствердився Шекспір,

І Беатріче сотворила Данте.

Лаури смерть Петрарка на папір

Життям возніс...

Ведуча. Тебе співець підніс аж понад зорі

Та ще й безсмертним світлом оточив.

Тебе, о вічна музико любові,

Що в майбуття іде крізь плин віків.

Ведуча. Надаємо слово журі.

(Остаточні підсумки змагання.  Нагородження переможців.)

Ведучий. Наші пари сьогодні довели, що кохати — це значить творити кохання. Тож творіть його, ідіть назустріч йому і ви зустрінете його, як дивовиж­ну казку, як чарівну пісню, яка зробить ваші найпотаємніші бажання реальністю.

Ведучий. Ще раз вітаємо вас із Днем святого Валентина, із Днем усіх закоханих! Бережіть своє кохання, бо воно - сонце людських почуттів! До побачення!    

 Ведуча. До нових зустрічей!     

   

Авторство, на жаль, не встановлено

Джерело: http://vchitel.com.ua

Найважливіше
з теорії детективу!

Знайомтеся з цікавими статтями і доповнюйте рубрику своїми теоріями та практичними історіями. Чекаємо на ваші листи за адресою: lit-jur-dnipro-zav.proza@kas-ua.com

Читати журнал "Дніпро" Статті

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги передплатників!

Друкована та електронна версії журналу «Дніпро» виходять щомісячно!

Передплатити журнали можна:

на сайті:
www.dnipro-ukr.com.ua;

за телефоном:
(044) 454-12-80;

у відділеннях «Укрпошти».

ЦИТАТА ДНЯ

«Текст – це лише пікнік, на який автор приносить слова, а читачі – сенс»

(Цвєтан Тодоров)

УВАГА!!!

Пропонуємо всім охочим узяти участь у написанні літературно-критичних статей про нобелівських лауреатів.

Чекаємо на ваші роботи про Томаса Еліота до 31 липня 2016 року.

Найкращу статтю буде опубліковано на сторінках журналу.

Роботи надсилайте за адресою: lit-jur-dnipro-zav.proza@kas-ua.com (із позначкою "Нобелівка").