Квітень 2011

Безпанцирна черепаха

Бескаравайний Станіслав

Звичайному художнику набридло бути звичайним. Ніякі старання не допомагали йому здобути заслужене визнання. Та творча уява митця вихопила один неповторний спосіб. Художник таки добився свого, але якою ціною…

Травень-Червень 2011

Клас-сіті

Максим Кідрук

Не отримуючи достатньо вражень від навчання хлопчик організовує зі свого класу місто щастя - «Клас-сіті». Проте робить це не для торжества справедливості, а щоб цим містом правити. Бюрократія, зловживання, мафія, підлість дивним чином перекочовують зі світу дорослих у дитяче Клас-сіті.

Травень-Червень 2011

Моє перше кульове поранення

Максим Кідрук

Хлопчаки, захоплені грою у забавку дорослих, – війну – порушують заборону батьків гратись на будівництві, за що і поплачуються. Суворий і злий сторож не має наміру миритись ні з «червоними», ні з «німцями» на своєму об’єкті. У загальній паніці і русі переслідування лише холодна арматура непорушно чекає на свою жертву.

Вересень 2011

Сяйво

Олексій Ганзенко

У журналі ми опублікували одне оповідання О.Ганзенка, «Буряки». На сайті ви можете прочитати ще одне - «Сяйво», яке є прекрасними зразками короткої психологічної прози.

Жовтень 2011

Усі ми родом із дитинства

Оксана Скорченко

Історія про те, як познайомились та чим займались до того учасники всесвітньо відомого гурту. Хто подарував його засновникам першу гітару та яку першу пісню вони заграли читайте в оповіданні Оксани Скорченко

Вересень 2011

Буряки

Олексій Ганзенко

Історія людська та зворушлива, професійно написана та є прекрасними зразками короткої психологічної прози.

Листопад 2011

Знову мертвий

Павло Довгань-Левицький

Ось іще один робочий тиждень промайнув у забутті натхненної імітації бурхливої діяльності, адже викладатися наповну задля досягнення чужих, та ще й примарних цілей — справа саме для відповідальної та цілеспрямованої людини, у котрої на робочому столі стоїть фото в рамочці зі щасливою родиною...

Петрович Тутункевич, мужньо відбув тренінги«д’Ефективного французького менеджменту»та «Особистісного приросту».

Листопад 2011

Перемога - це лише початок

Максим Кідрук

Перед вами останнє оповідання із серії правдивих історій про нашого друга та співробітника Ігоря Максименка, котрий нещодавно виборов титул чемпіона світу з кікбоксингу. Цикл оповідань закінчується, та маємо надію, здобутки Ігоря у професійному спорті будуть і надалі продовжуватись.

Грудень 2011

Скрипаль

Олеся Гулько-Козій

Саме для цього у грудневому «Дніпрі» є прекрасне оповідання Олесі Гулько-Козій. Молодого скрипаля, який утікає від міських клопотів, занесло в українську глушину з її законами й манерами, з її пересудами і забобонами… Він сповна заглибився у стихію, яку звично називають «гоголівським селом». І алюзії на Гоголя тут не випадкові. Авторка оповідання безпомилко схоплює найтонші риси, найменші шурхоти, найнепомітніші зміни світу і робить дотепний, веселий і повний містики твір. Гоголь би реготав

Грудень 2011

Четверо. Ніч. Мішок грошей

Іван Кідрук

Коли ви думаєте, що в пограбуванні головне – викрасти гроші, то ви фатально помиляєтесь! Іронічний детектив «Четверо. Ніч. Мішок грошей» рівнянина Івана Кідрука точно вас у тому переконає. Як виявляється, головне в цій справі – продумати шляхи відступу, бо інакше ризикуєте опинитись у такій ситуації, як герої цього прекрасного детективу, які, пограбувавши інкасаторів, не розрахували, що їх же можуть і переслідувати. Чим скінчилася ця весела історія, читайте в грудневому «Дніпрі» 

Найважливіше
з теорії детективу!

Знайомтеся з цікавими статтями і доповнюйте рубрику своїми теоріями та практичними історіями. Чекаємо на ваші листи за адресою: lit-jur-dnipro-zav.proza@kas-ua.com

Читати журнал "Дніпро" Статті

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги передплатників!

Друкована та електронна версії журналу «Дніпро» виходять щомісячно!

Передплатити журнали можна:

на сайті:
www.dnipro-ukr.com.ua;

за телефоном:
(044) 454-12-80;

у відділеннях «Укрпошти».

ЦИТАТА ДНЯ

«Текст – це лише пікнік, на який автор приносить слова, а читачі – сенс»

(Цвєтан Тодоров)

УВАГА!!!

Пропонуємо всім охочим узяти участь у написанні літературно-критичних статей про нобелівських лауреатів.

Чекаємо на ваші роботи про Томаса Еліота до 31 липня 2016 року.

Найкращу статтю буде опубліковано на сторінках журналу.

Роботи надсилайте за адресою: lit-jur-dnipro-zav.proza@kas-ua.com (із позначкою "Нобелівка").